تخفیف‌ها

در فروشگاه فونت‌ایران انواع مختلفی از تخفیف وجود دارد که در صورت آگاهی از آن می‌توانید با قیمت کمتری فونت‌ها و لایسنس‌های مورد نیاز خود را خریداری کنید.

 

تخفیف خرید دسته‌ای یعنی هرچه فونت‌های بیشتری خرید کنید بیشتر تخفیف می‌گیرید.

  1. برای خرید همزمان ۲ فونت ۱۵ درصد
  2. برای خرید همزمان ۳ فونت ۲۰ درصد
  3. برای خرید همزمان ۴ فونت  ۲۵ درصد
  4. برای خرید ۵ فونت و بیشتر ۳۰ درصد تخفیف خواهید گرفت.

دقت کنید که این تخفیف شامل خرید لایسنس نخواهد شد.


تخفیف خرید لایسنس همزمان با فونت یعنی اگر همزمان با خرید فونت یک لایسنس نیز خریداری کنید، قیمت لایسنس شامل تخفیف خواهد شد.

میزان این تخفیف در لایسنس‌های گران‌تر بیشتر است اما حداکثر آن معادل قیمت فونت خواهد بود.


تخفیف مناسبتی: در عیدها و جشن‌های اصلی مانند نوروز، عید فطر، مهرگان و یلدا قیمت فونت‌های بصورت کلی شامل تخفیف خواهد شد. زمان این تخفیف‌ها معمولاً کوتاه خواهد بود و در سایت اعلام نخواهد شد.
بنابراین بهتر است از خبرنامه لغو اشتراک نکنید و یا @fontiran را در شبکه‌های اجتماعی (تلگرام / اینستاگرام / تویتتر) دنبال کنید تا به موقع از زمان این تخفیف‌ها مطلع شوید.


کد تخفیف: با شرکت در مسابقات، قرعه کشی و یا رویداد‌های مرتبط با فونت‌ایران می‌توانید کد تخفیف هدیه بگیرید. فراخوان این تخفیف‌ها بجز سایت از طریق شبکه‌های اجتماعی (تلگرام / اینستاگرام) به اطلاع کاربران خواهد رسید.


بسته‌های چند سطحی: فونت‌هایی که به شکل خانواده عرضه می‌شوند و دارای وزن‌ها و استایل‌‌های متعدد هستند می‌توانند به چند سطح تقسیم شوند و جداگانه در فروشگاه عرضه شوند. برای مثال فونت دانا در ۳ سطحِ ۱-اقتصادی  ۲-نیمه‌ حرفه‌ای  ۳-حرفه‌ای  عرضه شده است. اگر شما هر سطح از این بسته‌ها را خریداری کنید. قیمت بقیه شامل تخفیف می‌شود و به صورت ما به تفاوت به شما نشان داده خواهد شد.


کد هدیه فونت به دیگران: از طریق [این صفحه] شما می‌توانید یک کد تخفیف دارای اعتبار خرید ایجاد کنید و به دوستان و همکاران هدیه بدهید. کد ایجاد شده معادل مبلغ پرداختی شما اعتبار خرید دارد. کافیست مانند کد تخفیف آن را در سبد خرید وارد کنید.