فونت کنار Kenar

بعضی از فونت‌ها به‌وجود می‌آیند چون به ‌آنها نیاز داریم! فونتِ کنار پاسخی‌ست برای آن‌زمان که به فونتی هندسی و منظم برای تیترهای درشت و عبارات حساس نیاز داریم.
فونت کنار از ساختار هندسه دایروی استخراج شده است. «کنار» تنها یک وزنِ سنگین دارد که برای استفاده در تیتر و متن‌های کوتاه مناسب است. «کنار» فونتی خودنما و مغرور است و در عین حال مهربان و لطیف هم هست و گاهی هم شوخ و بازیگوش می‌شود!

فونت کنار

فونت کنار

۱٫۰       1400/03/07
۷۸٬۰۰۰ ت
رایگان
۴۰٬۰۰۰ ت
۲۰٬۰۰۰ ت
۱۵۰٬۰۰۰ ت
۱۲۵٬۰۰۰ ت
۳۵۰٬۰۰۰ ت
۳۰۰٬۰۰۰ ت
۱۲۰٬۰۰۰ ت
۱۰۰٬۰۰۰ ت
۱٬۳۰۰٬۰۰۰ ت
۱٬۲۰۰٬۰۰۰ ت
۷۸٬۰۰۰ ت


با دانلود فونت کنار موارد زیر را دریافت می‌کنید:

  1. فونت اصلی: با فرمت ttf در ۱ وزن.
  2. وب فونت: فونت‌‌های ویژه استفاده در وب‌سایت با فرمت‌های woff. .woff2
  3. فونت Farsi_numerals: وب فونت‌های غیر استاندارد با نمایش اعداد فارسی به هنگام تایپ کردن با صفحه کلید انگلیسی
  4. فونت Non-English: وب فونت‌های فاقد حروف و کاراکترهای انگلیسی (جهت آزادی عمل در انتخاب تایپ هم‌نشین لاتین)
  5. وریبل فونت: فونت متغیر که با آن می‌توانید بعضی از حروف را عریض‌تر کنید.

 
با دانلود فونت کنار موارد زیر را دریافت می‌کنید:

  1. فونت اصلی: با فرمت ttf در ۱ وزن.
  2. وب فونت: فونت‌‌های ویژه استفاده در وب‌سایت با فرمت‌های woff. .woff2
  3. فونت Farsi_numerals: وب فونت‌های غیر استاندارد با نمایش اعداد فارسی به هنگام تایپ کردن با صفحه کلید انگلیسی
  4. فونت Non-English: وب فونت‌های فاقد حروف و کاراکترهای انگلیسی (جهت آزادی عمل در انتخاب تایپ هم‌نشین لاتین)
  5. وریبل فونت: فونت متغیر که با آن می‌توانید بعضی از حروف را عریض‌تر کنید.

  

فونت کنار font kenar

فونت کنار font kenar

فونتی برای تمام فصول!

تایپ‌فیس کنار برای زبان فارسی، عربی و انگلیسی طراحی شده است و از زبان‌های اردو و کردی نیز پشتیبانی می‌کند. به‌دلیل هماهنگی با حروفِ فارسی، برای فونت «کنار» کاراکترهای زبان انگلیسی نیز هماهنگ با حروف فارسی طراحی شده است.

فونت کنار font kenar

 

یک heavy واقعی!

فونت کنار دارای تنها یک وزن سنگین است که به شما در نمایش تیترها، عناوین و یا عبارات کلیدی کمک می‌کند و برای کاربردهای متنوع – از صنعت چاپ تا فضاهای مجازی – درنظر گرفته شده است. «کنار» برای استفاده در فضاهای وب نیز بهینه‌سازی شده است و فایل‌های مورد نیاز در کنار فایل‌های اصلی قرار داده شده است.
قلم کنار font kenar

 

یک فونت کِش‌دار!

وریبل فونتِ کنار دارای یک متغیر عرضی است که با آن می‌توانید حروف «ک» و «گ» و بعضی از حروفِ چشم‌دار همانند «م» و «و» را عریض کنید.
فونت متغیر کنار variable font kenar

هر تیره‌ای تیره نیست!

مهم‌ترین ویژگی‌های بصری فونت کنار پس از هندسی بودن، تیره و پُر بودن آن است. برای کنترل این تیرگی در نقاطی که تلاقی تیرگی‌ها بیش از حد بوده است از inktrap یا جوهرگیر ( فرورفتگی که قابلیت پر شدن داشته باشد ) استفاده شده که از همین روی، می‌توان «کنار» را از پیشگامان استفاده از این تکنیک در فونت فارسی به حساب آورد .

حروف جایگزینِ دل‌به‌خواهی!

در فونت کنار می‌توانید با فعال‌سازی Stylistic Alternates از جایگزین‌هایی برای حرف «ک» و «گ» بهره ببرید. در صورت تمایل می‌توانید به صورت دستی این حروف جایگزین اختیاری را در نرم‌افزارهای گرافیکی فعال کنید ( برای آشنایی با شیوه فعال‌سازی می‌توانید فایل راهنما در بسته فونت کنار را مشاهده کنید).
فونت کنار

 

امان از دست اینستاگرام!

به دلیلِ لحنِ دوگانه ( جدی و شوخی ) و خوانایی قابل قبولِ فونت کنار، کاربردِ آن در محیط رسانه‌های مجازی همانند اینستاگرام و فیسبوک، و نیز استفاده در بنر تبلغاتیِ سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌تواند به کمک دیزاینرها و توسعه‌دهندگان وب بیاید.
 font kenar

 

دانلود رایگان فونت کنار !

دقت کنید که این فونت رایگان نیست. اگر وبسایت یا کانالی را مشاهده کردید که این فونت را با قیمت ارزان‌تر، با تخفیف یا رایگان عرضه کرده است آن را معرفی کنید تا پیگیری قانونی توسط فونت ‌ایران انجام شود.

 

قوانین و مقررات:

فونت کنار یک نرمافزار مالکیتی محسوب میشود. مالکیت این نرمافزار به طراح آن، ناصر خادم تعلق دارد و فروشنده انحصاری آن fontiran.com است. شما با خرید این محصول، حق تکثیر، توزیع و ایجاد تغییر در فایلها را نخواهید داشت.

با خرید فونت کنار اجازه استفاده دسکتاپ را دارید. یعنی می توانید در کامپیوترهای شخصی خود آنرا نصب کنید و انواع خروجی چاپ و فایل گرافیکی داشته باشید. (کپی فایل ها تنها برای تهیه نسخه پشتیبان مجاز خواهد بود.)

برای استفاده از فونت کنار لازم است تا حتما فایل فونتها توسط شخص کاربر از دامنهی fontiran.com خریداری شده باشد، همچنین برای هر محصول، لایسنس مناسب صادر شده باشد.

برای استفاده از فونت کنار در پروژه‌های نرم افزاری و وب‌سایت لازم است بر اساس سطح تجاری (کوچک یا بزرگ) یک لایسنس (به نام پروژه) خریداری کنید.

برای استفاده از این فونت در یک مجموعه (شرکت، موسسه، سازمان) لازم است به نام مجموعه یک لایسنس حقوقی خریداری شود.

برای استفاده از فونت کنار در قالب‌های فروشی لازم است به نام قالب یک لایسنس ویژه خریداری شود.

برای استفاده نامحدود از این فونت در شرکت‌های بزرگ (هلدینگ) پروژه‌های پیمانکاری، سیستم‌های سایت‌ساز و برنامه‌های فارسی نویس لازم است لایسنس نامحدود خریداری نمایید.

چرا خرید کنیم؟

جدای از رعایت مقررات و حقوق پدیدآورنده بهتر است هر طراح به صورت شخصی و با ایمیل خود فونت را خرید کند.

توجه داشته باشید که فونتهای سایت فونت ایران به مرور تکمیل و رفع عیب میشوند.

تنها شخص خریدار است که میتواند از طریق پنل خود آخرین نسخه را دریافت کند.

ایمیل بروز رسانی ها و رفع باگ ها تنها به ایمیل خریدار ارسال میشود.

اگر مشتری شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت باشد (بخصوص شرکتها، سازمانها و برند های شناخته شده) شما ناگزیر هستید برای استفاده از این فونت در محصول مورد نظر یک لایسنس صادر کنید. تنها شخص خریدار است که می تواند برای فونت خرید شده لایسنس ایجاد کند.

سیّد ناصر خادم، از سال ۱۳۸۷ به عنوان گرافیک دیزاینر و تایپوگرافر فعالیت می‌کند. تخصص ناصر در انجام پروژه‌های تایپوگرافی و لوگوتایپ است. وی پیش از این فونت کلمه را در وبسایت فونت‌ایران منتشر کرده است.

فونت های مرتبط

نظرات کاربران