پرسش‌های متداول درباره ثبت‌نام و خرید

خرید من مربوط به پیش از سال ۹۸ است. اکنون چگونه می‌توانم فونت را مجدداً دانلود کنم یا لایسنس ثبت کنم؟
از ابتدای سال ۹۸ وبسایت جدید fontiran جایگزین سایت قبلی شده است. اطلاعات خرید شما محفوظ است. کافیست با همان ایمیلی که قبلاً خرید کرده‌اید در سایت عضو شوید و روی لینک فعالسازی که برایتان ایمیل می‌شود کلیک کنید. عضویت شما ایجاد می‌شود و با مراجعه به پروفایل‌تان می‌توانید خریدهای قبلی خود را ببینید. لایسنس جدید ثبت کنید و فونت‌ها را مجدداً دانلود کنید.


پس از ثبت‌نام ایمیل فعالسازی برای من ارسال نمی‌شود.
ارسال نشدن ایمیل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد.
اول از همه دقت کنید که آدرس ایمیلتان را به درستی وارد کرده باشید.
پس از آن دقت کنید که همه فولدرهای ایمیل خود را دیده باشید (گاهی چنین ایمیل‌هایی در دسته بندی promotions / updates یا spam ذخیره می‌شوند.)
در مورد ایمیل‌های اختصاصی تحت وبسایت خودتان، این امکان است که سرور شما از دریافت ایمیل جلوگیری کرده باشد.
در نهایت اگر همه این موارد دلیل عدم ارسال نبود با پشتیبانی تماس بگیرید تا گزارش ارسال ایمیل شما چک شود.


قبلاً فونت را خریداری کرده‌ام و اکنون می‌خواهم نسخه جدید آن را داشته باشم.

کافیست پس از ورود به سایت وارد پنل کاربری خود شوید و فونت را دانلود کنید. اگر خرید شما مربوط به قبل از سال ۱۳۹۸ است لازم است با همان ایمیل در سایت ثبت نام کنید.


رمز عبورم را فراموش کرده‌ام.

کافیست در بخش ورود روی فراموشی پسورد کلیک کنید و ایمیل خود را وارد کنید تا رمز برای شما ارسال شود.


پس از خرید پول از حسابم کسر شد اما لینک دانلود برایم نشان داده نشد.

در برخی مواقع نادر ممکن است به دلیل مشکلات اینترنت ارتباط سرور بانک با وبسایت ما در لحظه خرید قطع شود. نگران نباشید و مجددا خرید را انجام دهید. بانک (معمولاً در کمتر از یک ساعت) مبلغ پرداختی را به حساب شما برمی‌گرداند.

اگر مطمئنید وجه به حساب شما برنگشته است. حتما در روز بعد از خرید پشتیبانی فونت ایران را مطلع کنید (تا بر اساس اطلاعات دریافتی بانک) خرید شما انجام شود.


ایمیلی که با آن خرید انجام داده‌ام را از دست داده‌ام.

در این شرایط برای تغییر ایمیل خریدار می‌توانید از طریق شماره موبایلی که هنگام خرید وارد کرده اید درخواست را بصورت پیامک برای شماره پشتیبانی فونت‌ایران ارسال کنید.  (اگر هنگام خرید شماره موبایل را وارد نکرده اید لازم است مدارکی برای احراز هویت خود برای ما بفرستید.)


برای خرید نیاز به فاکتور دارم.

در درون پنل کاربری شما رسید خریدها لیست شده است که شامل همه اطلاعات خرید شماست. ضمناً همراه با خرید رسید اینترنتی حاوی اطلاعات خرید برای شما ارسال می‌شود.
اگر حسابدار شما این رسیدها را نمی‌پذیرد. لینک صورتحساب را به ایمیل fontiransup@gmail.com بفرستید تا فاکتور برایتان ارسال شود.
دقت کنید که برای استفاده از فونت‌ها در شرکت یا سازمان خود، لازم است لایسنس حقوقی یا نامحدود خریداری کرده باشید.
از صدور فاکتور حقوقی معذوریم. فاکتور به نام سایت برای شما صادر می‌شود و  مبلغی به عنوان ارزش افزوده به هزینه‌ها افزوده نخواهد شد.


چگونه می‌توانم از خارج ایران خرید کنم؟

بهتر است از یکی از دوستان‌تان که کارت ایرانی دارد بخواهید با نام و ایمیل شما خرید را انجام دهد. اگر انجام این روش برای شما ممکن نیست با پشتیبانی تماس بگیرید تا لینک واریز وجه برایتان ارسال شود. پس از واریز کد تخفیف معادل برایتان ارسال می‌شود.


فونت را اشتباهی خریداری کردم آیا امکان تعویض وجود دارد؟

روی لینک دانلود کلیک نکنید و در اولین فرصت با پشتیبانی تماس بگیرید تا بسته تعویض شود.

اگر از خرید شما مدتی گذشته باشد امکان برگشت و تعویض بسته وجود ندارد.