مشکلات سیستم خرید و پنل کاربری

قبلاً فونت را خریداری کرده‌ام و اکنون می‌خواهم نسخه جدید آن را داشته باشم.

کافیست با شناسه خرید خود وارد پنل شوید و روی درخواست دانلود کلیک کنید  تا لینک دانلود آخرین نسخه به ایمیل شما ارسال شود.

 

شناسه خریدم را فراموش کرده‌ام.

در بخش ورود به پنل کاربری روی “شناسه خرید را فراموش کرده‌ام” کلیک کنید و ایمیل خود را وارد کنید. (شناسه خرید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.)

 

پس از خرید پول از حسابم کسر شد اما لینک دانلود برایم ارسال نشده است.

در برخی مواقع نادر ممکن است به دلیل مشکلات اینترنت ارتباط سرور بانک با وبسایت ما در لحظه خرید قطع شود. نگران نباشید و مجددا خرید را انجام دهید. بانک (معمولاً در کمتر از یک ساعت) مبلغ پرداختی را به حساب شما برمی‌گرداند.

اگر مطمئنید وجه به حساب شما برنگشته است. حتما در روز بعد از خرید پشتیبانی فونت ایران را مطلع کنید (تا بر اساس اطلاعات دریافتی بانک) خرید شما انجام شود.

 

می‌خواهم ایمیل و مشخصات خرید یا لایسنس‌ام را تغییر دهم.

برای انجام این درخواست لازم است از طریق آدرس ایمیل خریدار درخواستی برای پشتیبانی فونت‌ایران ارسال کنید.

 

ایمیلی که با آن خرید انجام داده‌ام را از دست داده‌ام.

در این شرایط برای تغییر ایمیل خریدار می‌توانید از طریق شماره موبایلی که هنگام خرید وارد کرده اید درخواست را بصورت پیامک برای شماره پشتیبانی فونت‌ایران ارسال کنید.  (اگر هنگام خرید شماره موبایل را وارد نکرده اید لازم است مدارکی برای احراز هویت خود برای ما بفرستید.)

 

برای خرید نیاز به فاکتور دارم.

همراه با خرید رسید اینترنتی حاوی اطلاعات خرید برای شما ارسال می‌شود.  اگر حسابدار شما این رسید را نمی‌پذیرد یا قبل از خرید نیاز به پیش‌فاکتور دارید مشخصات خریدار و خرید را برای پشتیبانی بفرستید تا فاکتور برایتان ارسال شود.

(از صدور فاکتور حقوقی و کاملاً رسمی معذوریم. فاکتور به نام سایت برای شما صادر می‌شود و  مبلغی به عنوان ارزش افزوده به هزینه‌ها افزوده نخواهد شد.)

 

چگونه می‌توانم از خارج ایران خرید کنم؟

بهتر است از یکی از دوستان‌تان که کارت ایرانی دارد بخواهید با نام و ایمیل شما خرید را انجام دهد. اگر انجام این روش برای شما ممکن نیست با پشتیبانی تماس بگیرید تا پرداخت و خرید به روش آفلاین برایتان انجام شود.

 

از درون پنل درخواست دانلود می‌کنم اما لینک دانلود برایم ارسال نمی‌شود.

ممکن است هنگام خرید ایمیل را اشتباه وارد کرده باشید. (با پشتیبانی تماس بگیرید)

ممکن است ایمیل فونت ایران را به عنوان اسپم گزارش کرده باشید یا از خبرنامه‌ها لغو عضویت کرده باشید (با پشتیبانی تماس بگیرید)

 

فونت را اشتباهی خریداری کردم آیا امکان تعویض وجود دارد؟

روی لینک دانلود کلیک نکنید و در اولین فرصت با پشتیبانی تماس بگیرید تا بسته تعویض شود.

 

لینک دانلود فونت کار نمی‌کند.

لینک دانلود موجود در ایمیل یکبار مصرف است. اگر مجددا قصد دانلود بسته را دارید با شناسه خرید خود وارد پنل شوید و روی درخواست دانلود کلیک کنید.

 

آیا برای خرید می‌توانم از تخفیف استفاده کنم؟

فقط در اعیاد اصلی برای خرید می‌توانید از تخفیف استفاده کنید.

اگر موسسه یا انجمن خیریه هستید فونت را رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد (با ایمیل یا شماره رسمی خیریه با پشتیبانی تماس بگیرید)