فونت انجمن (بسته هشت‌پایه)

خانواده حروف انجمن (بسته هشت پایه) برای کاربرانی مناسب است که در پروژه‌های خود نیاز به استفاده از سبک‌های مختلفی از یک خانواده حروف دارند.

فونت انجمن (بسته ۸پایه)

۱٫۳       ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
۹۸٬۰۰۰ تومان
رایگان
۶۸٬۰۰۰ تومان
۳۸٬۰۰۰ تومان
۲۵۸٬۰۰۰ تومان
۲۰۸٬۰۰۰ تومان
۴۵۸٬۰۰۰ تومان
۳۶۰٬۰۰۰ تومان
۱۵۸٬۰۰۰ تومان
۱۱۸٬۰۰۰ تومان
۱٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۹۰۲٬۰۰۰ تومان
۹۸٬۰۰۰ تومان

فونت انجمن «هشت پایه» شامل ۸ وزن‌ از ۱۱ وزن ( شامل: Heavy, Black, UltraBold, ExtraBold, SemiBold , Medium, ExtraLight, Thin) است که با بستهی «سه پایه» شامل وزنهای Bold, Regular, Light کامل می‌شود.

anjoman horoouf

خانواده حروف انجمن کلاً دارای ۱۱ وزن از باریک (‌‌Thin) تا سنگین(Heavy) است. این وزنها همگی با یک سبک توسعه یافته‌‌است تا بتواند پاسخگوی گسترهی وسیعتری از نیازهای کاربرانش باشد.   

فونت انجمن

خانواده حروف انجمن به صورت اختصاصی با حمایت «انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران» تولید شده است که برای خرید و استفادهی عموم توسط «فونت ایران» عرضه میشود. این تایپ طی مراسمی در سالن استاد جلیل شهناز  در خانهی هنرمندان ایران و با حضور هیات مدیره و اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران رونمایی شد. همچنین نمایشگاهی همزمان با هفتهی دیزاین ۱۳۹۷ در گالری پاییز خانه هنرمندان از مجموعهی طراحی و روند ساخت انجمن برگزار شد.

انجمن برای استفاده در رابط کاربری اپلیکیشن و سایت، گرافیک محیطی و تبلیغات، صفحهآرایی و مطبوعات توسعه یافته و بهینه شده است.

سبک طراحی «انجمن» را میتوان معادلی نسبی برای حروف انگلیسی سنسریف دانست. از همین رو حروف انگلیسی همنشین «انجمن» با استفاده از خانواده حروف Source Sans Pro و تحت مجوز OFL توسعه یافتهاست.

استفن زاگمایستر فونت انجمن

خانواده حروف انجمن با ویژگیهای زیر در اختیار شما قرار میگیرد:

خروجیهای تخصصی:

علاوه بر خروجی استاندارد حروف، «انجمن» در نسخههای زیر نیز در دسترس است:

1WebFonts: خروجی تخصصی برای استفاده در وبسایتها (پسوندهای EOT, TTF, WOFF, WOFF2)

2- Non-English: خروجی فاقد حروف و کاراکترهای انگلیسی (جهت آزادی عمل در انتخاب تایپ همنشین لاتین)

3- Farsi-Numerals: خروجی غیر استاندارد با نمایش اعداد فارسی به هنگام تایپ کردن با صفحه کلید انگلیسی

فونت انجمن anjoman font

anjoman font

تنوع وزنها:

خانواده حروف انجمن دارای 11 وزن (Heavy, Black, UltraBold, ExtraBold, Bold, SemiBold , Medium, Regular, Light, ExtraLight, Thin) است که همگی در یک سبک دیزاین شدهاند. هر کدام از این وزنها با توجه به محیط مورد استفاده، دارای تواناییهای مختلف در میزان تشخیص و خوانایی است. این وزنها در دو بسته «سه پایه» و «هشت پایه» در دسترس است.

فونت انجمن anjoman font

افزایش خوانایی و خواندنی بودن:

انجمن در تمامی وزنها با داشتن فرمهایی سالم و درست، تعیین دقیق فاصلهگذاری و تنظیم فضاهای مثبت و منفی در جهت خوانایی (Legibility) و خواندنی بودن (Readability) گام برداشته است.

پشتیبانی و بهروز رسانی:

خانواده حروف انجمن با هدف تبدیلشدن به یک ابزار کامل از حروف که دارای سبکهای مختلف است (مایل، فشرده، نمایشی و …) همواره بهروز رسانی و توسعه داده میشود.

فونت انجمن anjoman

قوانین و مقررات:

خانواده حروف انجمن یک مجموعه نرمافزار مالکیتی محسوب میشود و مالکیت این نرمافزار به طراح آن، هیربد لطفیان تعلق دارد و فروشنده انحصاری آن fontiran.com است. شما با خرید این محصول، حق تکثیر، توزیع و ایجاد تغییر در فایلها را نخواهید داشت.

با خرید فونت اجازه استفاده دسکتاپ را دارید. یعنی می توانید در کامپیوترهای شخصی خود آنرا نصب کنید و انواع خروجی چاپ و فایل گرافیکی داشته باشید. (کپی فایل ها تنها برای تهیه نسخه پشتیبان مجاز خواهد بود.)

برای استفاده از مجموعهی خانواده حروف انجمن لازم است تا حتما فایل فونتها توسط شخص کاربر از دامنهی fontiran.com خریداری شده باشد، همچنین برای هر محصول، لایسنس مناسب صادر شده باشد.

برای استفاده از این فونت در پروژه‌های نرم افزاری و وب‌سایت لازم است بر اساس سطح تجاری (کوچک یا بزرگ) یک لایسنس (به نام پروژه) خریداری کنید.

برای استفاده از فونت انجمن در یک مجموعه (شرکت، موسسه، سازمان) لازم است به نام مجموعه یک لایسنس حقوقی خریداری شود.

برای استفاده از این فونت در قالب‌های فروشی لازم است به نام قالب یک لایسنس ویژه خریداری شود.

برای استفاده نامحدود از این فونت در پروژه‌های پیمانکاری و سیستم‌های سایت‌ساز لازم است لایسنس نامحدود خریداری نمایید.

چرا خرید کنیم؟

جدای از رعایت مقررات و حقوق پدیدآورنده بهتر است هر طراح به صورت شخصی و با ایمیل خود فونت را خرید کند.

توجه داشته باشید که فونتهای سایت فونت ایران به مرور تکمیل و رفع عیب میشوند.

تنها شخص خریدار است که میتواند از طریق پنل خود آخرین نسخه را دریافت کند.

ایمیل بروز رسانی ها و رفع باگ ها تنها به ایمیل خریدار ارسال میشود.

اگر مشتری شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت باشد (بخصوص شرکتها، سازمانها و برند های شناخته شده) شما ناگزیر هستید برای استفاده از این فونت در محصول مورد نظر یک لایسنس صادر کنید. تنها شخص خریدار است که می تواند برای فونت خرید شده لایسنس ایجاد کند.

هیربد لطفیان (تایپ و گرافیک دیزاینر)

هیربد‭ ‬لطفیان‭ ‬دانش‌آموخته‌ی‭ ‬دانشکده‌ی‭ ‬هنرهای‭ ‬زیبای‭ ‬دانشگاه‭ ‬تهران‭ ‬است‭. ‬از‭ ‬دیگر‭ ‬کارهای‭ ‬تایپ‌‭ ‬دیزاین‭ ‬او‭ ‬می‌توان‭ ‬به‭ ‬خانواده‭ ‬حروف‭ ‬اختصاصی‭ ‬‮«‬بانک‭ ‬اقتصاد‭ ‬نوین‮»‬‭ ‬و‭ ‬خانواده‭ ‬حروف‭ ‬اختصاصی‭ ‬مجموعه‌ی‭ ‬‮«‬اسنپ‮»‬‭ ‬اشاره‭ ‬کرد‭. ‬او‭ ‬برای‭ ‬تایپ‌هایش‭ ‬جایزه‌ی‭ ‬اول‭ ‬مسابقه‌ی‭ ‬سالانه‌ی‭ ‬هنر‭ ‬کتاب‭ ‬آرایی،‭ ‬تقدیر‭ ‬مسابقه‌‌ی‭ ‬سرو‭ ‬نقره‌ای‭ ‬انجمن‭ ‬صنفی‭ ‬طراحان‭ ‬گرافیک،‭ ‬تقدیر‭ ‬ویژه‌ی‭ ‬گرانشان‭ ‬(مسابقه‌ی‭ ‬بین‌المللی‭ ‬تایپ‌های‭ ‬غیر‭ ‬لاتین)‭ ‬را‭ ‬به‭ ‬دست‭ ‬آورده‭ ‬است‭.‬ 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.