فونت کلمه ۳ kalameh

فونت کلمه، ساختاری هندسی و منظم دارد. استخوان‌بندیِ اندامِ این قلم به شما فضایی شسته و رفته و هماهنگ با فونت‌های انگلیسی ارائه می‌دهد.
پویایی و انرژیِ فونت “کلمه”، برای استفاده در اکثر آثار تبلیغاتی به‌ویژه برای استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای خلاق و نوین بسیار مناسب است.
فونت کلمه، قدرتمند و خودنماست؛ در متن‌هایی که تلاش دارند ویژگی‌ها و توانایی‌های خاصی را برجسته کنند و نکاتِ طلاییِ موضوع را شاخص نمایند، “کلمه” این قدرت را به آن‌ها می‌دهد.
قلم “کلمه” برای زبان فارسی، عربی و انگلیسی طراحی شده است. فونت کلمه در چهار وزن نازک (thin)، نرمال (Regular)، ضخیم (Bold) و تیره (Black)  طراحی شده است.
برای ایجاد تنوع و نیز تناسباتِ متن، نزدیک به نود لیگیچر (جفت‌حرفِ جایگزین‌) طراحی شده‌است که با روشن کردن دکمه‌ی لیگیچر در فوتوشاپ (و دیگر برنامه‌های ادوبی) اعمال خواهد شد.

فونت کلمه

فونت کلمه

۳       ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
۳۸٬۰۰۰ تومان
رایگان
۲۰٬۰۰۰ تومان
۱۰٬۰۰۰ تومان
۱۰۰٬۰۰۰ تومان
۸۰٬۰۰۰ تومان
۲۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۶۲٬۰۰۰ تومان
۷۵٬۰۰۰ تومان
۶۰٬۰۰۰ تومان
۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱٬۹۶۰٬۰۰۰ تومان
۳۸٬۰۰۰ تومان

  • با خرید این بسته فایل فونت با فرمت ttf (ویژه استفاده دسکتاپ) و فونت‌های با فرمت woff woff2 eot ttf ویژه استفاده در وب دریافت خواهید کرد.
  • برای استفاده از این فونت در وب و نرم افزار لازم است بر اساس لایسنس تجاری ثبت نمایید.
  • برای استفاده‌های شرکتی و سازمانی مانند: کمپین تبلیغاتی، هویت سازمانی، نشریات،  برنامه تلوزیونی، بازی و نرم افزار و …  که در آن بصورت جامع از این فونت استفاده شود لازم است لایسنس حقوقی اخذ شود.
  • برای استفاده از این فونت در سایت‌سازها، نرم افزارهای فارسی نویس و شرکت‌های دارای زیرمجموعه (هلدینگ‌ها) لازم است لایسنس نامحدود تهیه نمایید.

 

فونت کلمه kalameh font

فونت کلمه kalameh font

 

فونت کلمه kalameh font

فونت کلمه kalameh font

فونت کلمه kalameh font

فونت کلمه kalameh font

 

فونت کلمه kalameh font

 

فونت کلمه kalameh font

 

فونت کلمه kalameh font

فونت کلمه kalameh font

قوانین و مقررات:

فونت کلمه یک مجموعه نرمافزار مالکیتی محسوب میشود و مالکیت این نرمافزار به طراح آن، سید ناصر خادم تعلق دارد و فروشنده انحصاری آن fontiran.com است. شما با خرید این محصول، حق تکثیر، توزیع و ایجاد تغییر در فایلها را نخواهید داشت.

برای استفاده از این فونت در وب و نرم افزار لازم است لایسنس تجاری ثبت نمایید.

برای استفاده‌های شرکتی و سازمانی مانند: کمپین تبلیغاتی، هویت سازمانی، نشریات، برنامه تلوزیونی، بازی و نرم افزار و … که در آن بصورت جامع از این فونت استفاده شود لازم است لایسنس حقوقی اخذ شود.

برای استفاده از این فونت در سایت‌سازها، نرم افزارهای فارسی نویس و شرکت‌های دارای زیرمجموعه (هلدینگ‌ها) لازم است لایسنس نامحدود تهیه نمایید.برای استفاده از فونت کلمه در یک مجموعه (شرکت، موسسه، سازمان) لازم است لایسنس حقوقی به نام آن شرکت خریداری شود.

 

چرا خرید کنیم؟

جدای از رعایت مقررات و حقوق پدیدآورنده بهتر است هر طراح به صورت شخصی و با ایمیل خود فونت را خرید کند.

توجه داشته باشید که فونتهای سایت فونت ایران به مرور تکمیل و رفع عیب میشوند.

تنها شخص خریدار است که میتواند از طریق پنل خود در هر زمان آخرین نسخه را دریافت کند.

ایمیل بروز رسانی ها و رفع باگ ها تنها به ایمیل خریدار ارسال میشود.

اگر مشتری شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت باشد (بخصوص شرکتها، سازمانها و برند های شناخته شده) شما ناگزیر هستید برای استفاده از این فونت در محصول مورد نظر یک لایسنس صادر کنید. تنها شخص خریدار است که می تواند برای فونت خرید شده  لایسنس ایجاد کند.

سید ناصر خادم (گرافیک دیزاینر)

سیّد ناصر خادم، از سال ۱۳۸۷ به عنوان گرافیک دیزاینر و تایپوگرافر فعالیت می‌کند. تخصص ناصر در انجام پروژه‌های تایپوگرافی و لوگوتایپ است. وی فونت کلمه را بر اساسِ هندسه‌ی دایروی در سال ۱۳۹۵ در وزن نرمال طراحی کرد و سپس ویرایش نهایی را در چهار وزن ارائه کرده است.

نظرات کاربران

1 8 9 10

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.