فونت فلسفه

“فلسفه” یک تایپ‌فیس هندسی و مبتنی بر نظم و شباهتِ حداکثریِ فرم و ساختارِ حروف است که معیارهای خط کرسی در آن با فونت‌های مرسوم، متفاوت است و برای استفاده در فواصل نزدیک و یا اندازه‌ی بزرگ طراحی شده است.
این فونت از زبان انگلیسی نیز پشتیبانی می‌کند اما به دلیل التزامِ حروف فارسی‌ و عربی‌اش در حفظ یک ارتفاعِ ثابت(به استثنای عددِ صفر) و نیز قرارگیریِ همه‌ی اجزای حروفِ آن در بالای خط کرسی(به استثنای نقطه‌ها، اعراب‌ها و همزه‌ی پایین)، از حروفِ کوچکِ لاتین پشتیبانی نمی‌کند.
تعداد کمی از حروفِ آن دارای شکل دوم هستند که روش تعویض حروفِ دارای بیش از یک شکل، در راهنمای ضمیمه شده به فایل‌های فونت آمده است.
برای زیباتر و خواناتر شدنِ این تایپ حدود چهارصد ترکیب از ترکیب‌های دو حرفی آن به صورتِ مجزا طراحی، تعریف و اعراب‌گذاری شده‌اند.

فونت فلسفه

فونت فلسفه

۱٫۰       ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
۴۸٬۰۰۰ تومان
رایگان
۲۵٬۰۰۰ تومان
۱۲٬۰۰۰ تومان
۱۵۰٬۰۰۰ تومان
۱۲۵٬۰۰۰ تومان
۲۵۰٬۰۰۰ تومان
۲۰۰٬۰۰۰ تومان
۹۰٬۰۰۰ تومان
۷۰٬۰۰۰ تومان
۱٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۹۵۰٬۰۰۰ تومان
۴۸٬۰۰۰ تومان
  • با خرید این بسته یک فایل ttf دریافت‌ خواهید کرد که در همه نرم افزارهایی که از فارسی پشتیبانی می‌کنند قابل استفاده است.
  • در بسته‌ی فونت فلسفه یک فایل woff هم برای استفاده در وب موجود است.
  • این فونت فقط یک وزن دارد و از زبان فارسی و عربی و انگلیسی پشتیبانی می‌کند.

 

فونت فلسفه فونت فلسفه فونت فلسفه فونت فلسفه

 

 

قوانین و مقررات:

فونت فلسفه یک نرمافزار مالکیتی محسوب میشود. مالکیت این نرمافزار به طراح آن، کریم عامری تعلق دارد و فروشنده انحصاری آن fontiran.com است. شما با خرید این محصول، حق تکثیر، توزیع و ایجاد تغییر در فایلها را نخواهید داشت.

با خرید این فونت اجازه استفاده دسکتاپ را دارید. یعنی می توانید در کامپیوترهای شخصی خود آنرا نصب کنید و انواع خروجی چاپ و فایل گرافیکی داشته باشید. (کپی فایل ها تنها برای تهیه نسخه پشتیبان مجاز خواهد بود.)

برای استفاده از این فونت لازم است تا حتما فایل فونتها توسط شخص کاربر از دامنهی fontiran.com خریداری شده باشد، همچنین برای هر محصول، لایسنس مناسب صادر شده باشد.

برای استفاده از این فونت در پروژه‌های نرم افزاری و وب‌سایت لازم است بر اساس سطح تجاری (کوچک یا بزرگ) یک لایسنس (به نام پروژه) خریداری کنید.

برای استفاده از این فونت در یک مجموعه (شرکت، موسسه، سازمان) لازم است به نام مجموعه یک لایسنس حقوقی خریداری شود.

برای استفاده از این فونت در قالب‌های فروشی لازم است به نام قالب یک لایسنس ویژه خریداری شود.

برای استفاده نامحدود از این فونت در شرکت‌های بزرگ (هلدینگ) پروژه‌های پیمانکاری، سیستم‌های سایت‌ساز و برنامه‌های فارسی نویس لازم است لایسنس نامحدود خریداری نمایید.

چرا خرید کنیم؟

جدای از رعایت مقررات و حقوق پدیدآورنده بهتر است هر طراح به صورت شخصی و با ایمیل خود فونت را خرید کند.

توجه داشته باشید که فونتهای سایت فونت ایران به مرور تکمیل و رفع عیب میشوند.

تنها شخص خریدار است که میتواند از طریق پنل خود آخرین نسخه را دریافت کند.

ایمیل بروز رسانی ها و رفع باگ ها تنها به ایمیل خریدار ارسال میشود.

اگر مشتری شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت باشد (بخصوص شرکتها، سازمانها و برند های شناخته شده) شما ناگزیر هستید برای استفاده از این فونت در محصول مورد نظر یک لایسنس صادر کنید. تنها شخص خریدار است که می تواند برای فونت خرید شده لایسنس ایجاد کند.

کریم عامری (طراح گرافیک)

کریم عامری، طراح گرافیک اهل شیراز است که توجه زیادی به فرم دارد؛ تا آن‌جا که غالبا در طراحی‌هایش فرم بر معنا پیشی می‌گیرد. دغدغه‌اش نو بودنِ طرح‌ها و داشتن حرف تازه‌ در کارهاست. روند آثار او نشان‌گر علاقه‌ی زیادش به طراحی تایپ و لوگوتایپ و اهتمام ویژه‌اش به منطقی بودن شیوه‌ی نگارش و استفاده از رسم‌الخط فارسی می‌باشد.
\\\"فلسفه\\\" اولین فونت اوست که در دسته‌ی قلم‌های مناسب عنوان قرار می‌گیرد.

نظرات کاربران

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.